Anasayfa » Premium Temalar » WordPress Kurumsal Tema ürün eklenebilir
WordPress Kurumsal Tema ürün eklenebilir

WordPress Kurumsal Tema ürün eklenebilir

 

Kurumsal bir web  site hazırlamak ve aynı zamanda ürünlerinizin tanıtımını yapmak istiyorsanız sizlere yeni bir tema tanıtmak isteriz. Demo içerikte görebileceğiniz üzere özel menüleri bulunan , ana sayfada gösterişli slaytlar hazırlayabileceğiniz gibi, ürünlerinizi rastgele , son eklenenler ya da kategorilere göre ana sayfada gösterebileceğiniz şablonları bulunan bir tasarımdır.

Aynı zamanda referanslar , markalar gibi alanları bulunan ve istediğinizde ana sayfada da görüntüleme imkanı sunan tasarımda tüm alanlara yönetim panelinden widgetler eklemek mümkündür.
Sektörel haberler eklemek ya da kendi firmanız hakkında paylaşımlarda bulunmak için blog bölümü de hazır olan tasarıma 250 Liraya hazır olarak sahip olabilirsiniz.
Ekstra Seo Hizmeti ile google arama sorgularında kendi kelimenizde üst sıralarda bulunabilirsiniz !
Özel seo yazılım altyapısı,
Görsel Seo Altyapısı,
Özel anahtar kelime linklendirme sistemi
Özel Sosyal & Blog Network Sistemi (Sınırsız olarak wordpress, blogger , twitter , tumblr , facebook gibi onlarca sosyal medya adresi otomatik olarak bağlanır ve yaptığınız tüm içerik yayınları büyük bir network’te yayınlanır)
20 Adet C Class web sitede tanıtım yazısı hediyesi.

Bir önceki yazımız olan WordPress Halı Yıkama Teması başlıklı makalemizde Google Anahtar kelime, Google Görsel Seo Desteği ve Halı yıkama firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar Hakkında: admin
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | interaktifplus