Anasayfa » Blog Temaları » Sparkling – Ücretsiz WordPress Tema
Sparkling – Ücretsiz WordPress Tema

Sparkling – Ücretsiz WordPress Tema

Sparkling – Ücretsiz WordPress Tema

Demo

Sparklink ücretsiz wordpress teması

Ücretsiz wordpress temaları listemin ilk sırasında yer vermek istediğim, sadeliği ve hızı ile öne çıkan, colorlib üretimi Sparkling ücretsiz blog teması

#Scheme uyumlu yapısı ve SEO uyumlu kodlaması ile blogunuzu kesinlikle google’a sevdireceğinize emin olabilirsiniz. Tabii tüm bunların yanında bir de hızı ile gerçek anlamda göz dolduran bir tema.

Sade, modern ve flat tasarımı ile tamamen responsive olan bu ücretsiz wordpress teması,eğer kafanızda bir blog açma fikri varsa ve ücretsiz bir wordpress teması arıyorsanız, kesinlikle en iyi seçeneklerden bir tanesi.

Sparkling ücretsiz blog teması bir çok eklenti ile uyumlu. O eklentilerden bazıları Gravity Forms, Contact Form 7, Yoast SEOW3 Total Cache

#Tabii eğer kafanızda çok daha ciddi, onbinlerce kişiye hitap edecek bir blog fikri varsa ve ciddi yatırımlar yapmayı düşünüyorsanız, kesinlikle en iyi wordpress blog temaları başlıklı yazıma bakmanızı tavsiye ederim.

Bir önceki yazımız olan Divi başlıklı makalemizde Divi wp tema ücretsiz, Ücretsiz Divi blog teması ve Ücretsiz wp tema hakkında bilgiler verilmektedir.

Kullanıcı Oyu:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar Hakkında: admin
Benzer Yazılar
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | interaktifplus